Energetický management

Spolupracujeme s profesionálním externím dodavatelem.

Díky energetické společnosti Ensytra:

  • zajišťujeme nákup elektřiny a zemního plynu na burze PXE, realizujeme výběrová řízení na dodavatele energií, zajišťujeme postupné nákupy energií.
  • evidujeme a spravujeme data spotřeb a nákladů za dodávku energií, provádíme kontrolu faktur za energie a doporučujeme řešení úspor energie, optimalizujeme distribuční sazby, velikosti hlavního jističe a rezervované kapacity.
  • zajišťujeme plnění veškerých legislativních povinností, k nimž patří průkazy energetické náročnosti budov, energetické audity či posudky, kontroly kotlů a rozvodů tepla a klimatizací.
  • poskytujeme právní poradenství v oblasti energetické legislativy a poradenské služby k zajištění práv odběratele.
  • nabízíme naším klientům výstupy z webové aplikaci EnergyBroker, která umožňuje přehledně na jednom místě evidovat technická i obchodní data k jednotlivým odběrným místům. Jde o reporty v podobě grafů spotřeb, nákladů, průměrných cen nebo meziročního srovnání. Veškerá data lze exportovat do formátů xls, pdf, csv.

Řekli o nás

“Hodans, s.r.o. zajišťuje energetický management prostřednictvím energetické poradenské společnosti Ensytra. V roce 2019 a 2020 nám Ensytra zprocesovala výběrová řízení na dodávky energií pro naše portfolio. Oproti předchozímu období se nám díky nim podařilo výrazně snížit náklady našich nájemců na energie.”

Petra Stehlíková, asset manažer, Českomoravská nemovitostní, a.s.

Naše reference:

Komerční kancelářská budova Praha 5
ve správě 2017 - 2020

Pekarska6-7